Great Pleasure
jj
  Grannus
  Graphit
Grande  
Graf
Frutana  
Frustra II  
Odessa H
  Ozean
Ernest  
  Gitta
Gotthard  
  Zancara
Nimmerdor  
  Farn
Fax I
  Ramonaa
Koridon  
  Shoraya
  Ladykiller
Sailing Light  
  Etoile
Aldato  
 Narozen: 1992, KWPN  
 Barva: Hd.
 Výška: 171
 
GRANNUS je plemeníkem, kterého není jistě nutné představovat. Mnoho zemí má jeho potomky ve svých reprezentačních týmech. K nejlepším patří Virtual Village Grannusch, Top Gun La Silla, Grand Slam. Gaston M, Almox Grand Plaisir, Remus Equo, Govemor by Roby Foulards a další. Grannus představuje absolutní chovatelskou špičku a dlouhodobě se pohybuje na předních pozicích světového žebříčku plemeníků.
ZANCARA se umístila na druhém místě v šampionátu klisen v Holandsku. Je dcerou dalšího velikána světového sportu holandského hřebce Nimmerdor, vnučkou legendárního Ladykiller xx a pravnučkou dalšího pilíře holštýnského chovu hřebce Aldato. Nimmerdor patří ke hřebcům, kteří své vysoké kvality prokázali jak ve světovém sportu, tak i v plemenitbě. Je otcem koní Canadian Colours, Broere Goldenbridge, Optiebeurs N-Aldato, Heartbreaker, Zadok, Olympic Ahorn, Avenir di San Patrignano, Abound, Wellington, Goodtimes a mnoha dalších. Zancara je pravou sestrou hřebce Optiebeurs N-Aldato, který byl 2. ve světovém poháru v Antwerpách, umístil se mimo jiné v GP Wiesbaden, Mondorf a v roce 1991 byl členem holandského družstva, které získalo zlato na ME v La Baule. Její dcera Diancara dvakrát zvítězila v šampionátu klisen a dala 3 plemenné hřebce působící v plemenitbě
v Belgii a v Holandsku. Zancara dále dala plemenného hřebce Montreal. který působí ve Švédsku a vítězku šampionátu hříbat v Lanakenu - Lancara. Mateřská strana pedigree hřebce Great Pleasure vyprodukovala i další vynikající koně jako je Agrovorms Dhelia, San Patriano Deka a Edminton.
GREAT PLEASURE je hřebec vynikajícího exteriéru i výkonnosti. Jako tříletý se stal vicešampiónem Holandska, test výkonnosti absolvoval s výborným výsledkem v Německu (MünsterHandorf 1996). Velmi vysoké ohodnocení získal především za skok (132.86 bodů). Úspěšně se prezentoval na sportovním poli, zejména v soutěžích hřebců. Pro svůj vynikající původ a vysoké sportovní předpoklady byl převážně využíván v plemenitbě v rámci plemenné knihy Westfálské a KWPN.

kontakt :ERC s.r.o. U kapličky 14, Mnětice, 53002 Pardubice, [email protected] , tel.466 670 861
mobil: 603501056 * 603878518 * 603579583 * 605287124