Hd.,nar.1989 , KVH 170, PK: SC, ČT, Majitel: Verband der Züchter des Holst. Pferdes, Chovatel: Heiko Buettner, SRN
Lord
Ladykiller
Sailing Light
Lone Beach
Viola
Cottage Son
Ricarda
Uta V
Calypso I
Cor De La Bryere
Tabelle
Melissa
Capitano
Zenta
 LORD je bezesporu jeden z nejvýznamnějších světových producentů sportovních koní. V žebříčku WBFSH 1991-95 figuruje mezi absolutně nejlepšími jak v produkci koní skokových, tak i drezurních. Sám byl pod Herbertem Blóckerem velmi dobrý militarista na mezinárodní úrovni. Po sobě zanechal mnoho vynikajících koní skokových (Lugana, Livius, Top Speed, Luisius, Tovia, Lordon, L'Eperon) i drezurních (Larius, Lucky Lord, Fashion, Leonarda) a mnoho významných plemenných hřebců i klisen. Významnou měrou ovlivnil celosvětový chov sportovních koní.
UTA V je dcerou jednoho z nejlepších producentů drezurních koní v současné době hřebce Calypso I (Caprice, Commodore, Campari, Campeche, Capo Grande). Calypso I dal rovněž mnoho vynikajících koní skokových (Caspar, Calando, Catalist, Cabinett). Rovněž děd Capitano patří k nejvýznačnějším německým plemeníkům, zejména přes svého syna Capitol, otce vynikajících koní Carthago, Cassini, Carolus II.
LANDOS absolvoval stodenní test v Medingenu 1992 s velmi dobrým oceněním zejména za typ a skokové schopnosti. V období 1992-94 působil v plemenitbě v Holštýnsku, 1995-96 v zahraničí. Z prvých ročníků dal velmi dobrého hřebce Lordanos, zařazeného v plemenné knize oldemburské, holštýnské a hannoverské. Lordanos se umístil na druhém místě ve stodenním testu v Medingenu 1996 a patří mezi velmi nadějné koně.