čer. Hd., nar. 1994, KVH 164, PK: ČT, SC, Majitel: Zdeněk Müller Pardubice - Mnětice, Chovatel: Zdeněk Müller Pardubice - Mnětice
Narcos II
Fair Play
Quastor
Furioso
Gemini
Tanael
Il Pleut Bergere
Klika
Amyndas
Sparkler
Gem Of Gems
Kleopatra
Ivory Tower
Končita
NARCOS II, vynikající sportovní kůň, juniorský evropský šampion 1991, ISO 166. Dal mnoho velmi dobrých koní mezinárodní úrovně např. Twist du Valon, Viking du Tillard. V roce 1997 byl vyhodnocen absolutně nejlepším hřebcem Francie jak podle výsledků mladých koní, tak podle výsledků koní v nejtěžším sportu. Ve světovém žebříčku plemeníků se jako jeden z nejmladších umístil na vynikajícím sedmém místě před hřebci např. Pilot, Jalisco a Cantus. Patří ke hřebcům, kteří mají ve světovém chovu tu nejlepší perspektivu.
KLIKA pochází z vynikající rodiny klisny Končita. Její otec Amyndas dal koně, kteří se osvědčili jak v překážkových dostizích, tak i ve sportu - Gelidos, Lumen, Vlám, Lancelot. Matka Kleopatra dala mimo jiné jednoho z nejlepších dostihových koní poslední doby hřebce Kleón. Z této rodiny pochází i její polobratr hřebec Konsulent, který dal mnoho vynikajících skokových koní - Regent, Kodex. Hřebec Nabuchodonosor je prvým potomkem klisny Klika.
NABUCHODONOSOR byl zařazen do chovu v roce 1998. Vyniká enormní skokovou potencí a exposivitou. Patří mezi velmi nadějné mladé sportovní koně.