tm Hd. nar. 1990, Old., KVH 167 Majitel: W. van de Lageweg, Bearsterdyk, NL
PK: CS., ČT Chovatel: P. Schockemöhle, Mühlen, SRN
Sandro
Sacramento Song
Sicambre
Prince Bio
Eastern Gala
Sayajirao
Duerte H
Wahnfried
Waldenser
Velour H
Duhnen
Gelbkatze H
Gepard
Gotthard
Goldfish II
Feretria
Florentiner II
Rhododendron
Ballyboy
Ballymoss
Rodenande IV
Orsino


SANDRO absolvoval pod Paulem Schockemöhlem dlouhou a mimořádně úspěšnou sportovní karieru na nejvyšší úrovni. Po jejím skončení si ho jeho jezdec a majitel vybral jako základního plemenného hřebce. Chovná kariera Sandra si nezadá s jeho karierou sportovní. Etabloval se především v oblasti Oldenburgu, ale v krátké době se jeho krev rozšířila v chovu sportovních koní po celém světě. Mimo tmavé barvy, ve které je zřejmě homozygot, přenáší spolehlivě excelentní skokové schopnosti, které byly ohodnoceny např.v testu hřebců v Medingenu 1992 u jeho syna Silvio II nejvyšší známkou 151,3, která byla v tom roce v Německu dosažena. Z jeho potomků vynikli ve sportu především Paradiso, Sagrat, Sakrobat, Salido Z a Ballaseyr Leonardo. V chovu dal několik význačných pokračovatelů linie, kterou sám založil, a to zejména hřebce Silvio I a II, Sandro Song, Sao Paulo, Sandro Boy, Sunny Boy a vnuků - vítězů testů hřebců Sandro Star (Sandro Song), Sergeant Pepper (Silvio I) i vítězů soutěží nejvyšší světové úrovně Shutterfly (Silvio I). Jeho podomci dosahují vynikajících výsledků i v drezurním ježdění, např. Sandro Hit - bundesšampion 1999 v drezuře. Linie, kterou Sandro založil patří k nejperspektivnějím liniím v chovu moderního sportovního koně, s vynikajícími předpoklady pro skokové, ale i drezurní ježdění. Všichni potomci vynikají rovněž korektní stavbou těla a ušlechtilostí.

GELBKATZE H je dcerou velmi dobrého ryzého plemeníka Gepard, který se často vyskytuje v chovu P. Schockemöhleho zejména v pozici otce matek. Je nositelem krve pilíře hannoverského i světového chovu sportovních koní hřebce Gotthard. Gelbkatze H dala mimo hřebce Silvio II jeho pravého bratra Silvio I, který se v oldemburském chovu velmi dobře zapsal svými produkty (zejména Sergeant Pepper a Shutterfly) a patří k nejperspektivnějším plemeníkům.

SILVIO II byl v testu hřebců v Medingenu hodnocen na prvém místě ve skoku, kdy byl dvakrát hodnocen nejvyšší známkou 10 a v celkovém hodnocení docílil absolutně nejvyššího bodového ohodnocení 151,3. Jeho slibně začínající sportovní karieru pod U. Kirchhofem ukončilo ve věku šesti let zranění. V plemenitbě zřejmě následuje svého velmi úspěšného bratra. Jeho dosud mladé potomstvo se jeví velmi slibně. K nejlepším patří OT vítěz šampionátu šestiletých koní v Monterey, dále De Silvio (B. Madden) a Nilvio (A. Maurer). Silvio II je typem moderního, velmi ušlechtilého a souladného hřebce vynikajícího exterieru s velmi dobrou mechanikou pohybu a mimořádnými skokovými schopnostmi, abnormální skokovou potencí s nevídaným stylem skoku.