Nar.1992, KVH 170, KWPN, PK: KWPN , Westf., CT, SC, Majitel: W. van de Lageweg, Chovatel: W. van de Lageweg
Grannus
Graphit
Grande
Graf
Frutana
Frustra II
Odessa H
Ozean
Ernest
Gitta
Gotthard
Zancara
Nimmerdor
Farn
Fax I
Ramonaa
Koridon
Shoraya
Ladykiller
Sailing Light
Etoile
Aldato
GRANNUS je plemeníkem, kterého není jistě nutné představovat. Mnoho zemí má jeho potomky ve svých reprezentačních týmech. K nejlepším patří Virtual Village Grannusch, Top Gun La Silla, Grand Slam. Gaston M, Almox Grand Plaisir, Remus Equo, Govemor by Roby Foulards a další. Grannus představuje absolutní chovatelskou špičku a dlouhodobě se pohybuje na předních pozicích světového žebříčku plemeníků.
ZANCARA se umístila na druhém místě v šampionátu klisen v Holandsku. Je dcerou dalšího velikána světového sportu holandského hřebce Nimmerdor, vnučkou legendárního Ladykiller xx a pravnučkou dalšího pilíře holštýnského chovu hřebce Aldato. Nimmerdor patří ke hřebcům, kteří své vysoké kvality prokázali jak ve světovém sportu, tak i v plemenitbě. Je otcem koní Canadian Colours, Broere Goldenbridge, Optiebeurs N-Aldato, Heartbreaker, Zadok, Olympic Ahorn, Avenir di San Patrignano, Abound, Wellington, Goodtimes a mnoha dalších. Zancara je pravou sestrou hřebce Optiebeurs N-Aldato, který byl 2. ve světovém poháru v Antwerpách, umístil se mimo jiné v GP Wiesbaden, Mondorf a v roce 1991 byl členem holandského družstva, které získalo zlato na ME v La Baule. Její dcera Diancara dvakrát zvítězila v šampionátu klisen a dala 3 plemenné hřebce působící v plemenitbě
v Belgii a v Holandsku. Zancara dále dala plemenného hřebce Montreal. který působí ve Švédsku a vítězku šampionátu hříbat v Lanakenu - Lancara. Mateřská strana pedigree hřebce Great Pleasure vyprodukovala i další vynikající koně jako je Agrovorms Dhelia, San Patriano Deka a Edminton.
GREAT PLEASURE je hřebec vynikajícího exteriéru i výkonnosti. Jako tříletý se stal vicešampiónem Holandska, test výkonnosti absolvoval s výborným výsledkem v Německu (MünsterHandorf 1996). Velmi vysoké ohodnocení získal především za skok (132.86 bodů). Úspěšně se prezentoval na sportovním poli, zejména v soutěžích hřebců. Pro svůj vynikající původ a vysoké sportovní předpoklady byl převážně využíván v plemenitbě v rámci plemenné knihy Westfálské a KWPN.