Lotar

kliknutím zobrazíte větší obrázek

narození:
16.6.1998
pohlaví hřebec
barva: plav.
KVH:  171 cm
kliknutím zobrazíte větší obrázek-kliknutím zobrazíte větší obrázek-
PRODÁN 

Lotar je mohutný hřebec atraktivního plavého zbarvení. Vyniká skokovou potencí, stylem skoku a ochotou k práci. Je finalistou KMK čtyřletých koní.

Ladykiller
Sailing Light
Lord
Lone Beech
Viola
Cottage Son
5055 Landos
Ricarda
Cor de La Bryere
Uta V
Tabelle
Melissa
Zenta
776 Div
Lionel
102 Div - 56
Diva
189 Galánka
59 Persian
JČ 224 Vesna(dř Honey)
57 Toska
s.v. Husar
Olin
JČ 621 Holly
Hvězda
Ada
1659 Gidran VIII-3
po 1016 Espaňol
 

LANDOS Holst.
Hd., nar.1989, KVH 170
Landos
absolvoval stodenní test v Medingenu 1992 s velmi dobrým oceněním zejména za typ a skokové schopnosti. V období 1992-94 působil v plemenitbě v Holštýnsku, 1995-96 v zahraničí. Z prvých ročníků dal velmi dobrého hřebce Lordanos, zařazeného v plemenné knize oldemburské, holštýnské a hannoverské. Lordanos se umístil na druhém místě ve stodenním testu v Medingenu 1996 a patří mezi velmi nadějné koně, tak i vyhledávané plemeníky.
Otec Lord je bezesporu jeden z nejvýznamnějších světových producentů sportovních koní. V žebříčku WBFSH 1991-95 figuruje mezi absolutně nejlepšími jak v produkci koní skokových, tak i drezurních. Sám byl pod Herbertem Blöckerem velmi dobrý militarista na mezinárodní úrovni. Po sobě zanechal mnoho vynikajících koní skokových (Lugana, Livius, Top Speed, Luisius, Tovia, Lordon, L°Eperon) i drezurních (Larius, Lucky Lord, Fashion, Leonarda) a mnoho významných plemenných hřebců i klisen. Významnou měrou ovlivnil celosvětový chov sportovních koní.
Matka Landose klisna UTA V

je dcerou jednoho z nejlepších producentů drezurních koní v současné době, hřebce Calypso I (Caprice, Commodore, Campari, Campeche, Capo Grande). Calypso I dal rovněž mnoho vynikajících koní skokových (Caspar, Calando, Catalist, Cabinett). Rovněž děd Capitano patří k nejvýznačnějším německým plemeníkům, zejména přes svého syna Capitol, otce vynikajících koní Carthago, Cassini, Carolus II.
.