Cyril

kliknutím zobrazíte větší obrázek

narození:
24.5.1997
pohlaví hřebec
barva: hnědák
KVH:  170 cm
kliknutím zobrazíte větší obrázek-kliknutím zobrazíte větší obrázek
   
Cyril je hřebec velmi dobrého a harmonického exteriéru s vynikajícím skokovým projevem. Je účastníkem finále Kriteria mladých koní v ČR ve čtyřech i pěti letech. V pěti letech dosáhl výkonnosti stupně L.
Cor de la Bryere
Rantzau
Corrado I
Quenotte A.N.
Soleil
Capitol I.
5050 Coriano
Kuerette
Ladykiller
Option
Viola
Golda
Ruth
 
Deux pour Cent
Defri
19 Cent
Dix pour Cent
Cetina
Gradivo
Norma  
Céda
North Star IV-K
North Star III
866 North Star IV
671 Przedswit IV
739 Przedswit IX
Przedswit IX
603 Gebwin
 

Coriano Holst. 
Hnědák, narozen v roce 1990, KVH 165
Velmi nadějný kůň s enormní skokovou potencí a jezditelností. V roce 1993 ukončil stodenní test v Marbachu s nejvyaaím oceněním 10,0 za charakter, jezditelnost a skokovou potenci. V roce 1995 se umístil na 2. místě v aampionátu Německa pětiletých koní.
Jeho otec CORRADO I je jeden ze současných nejlepaích plemenných i sportovních koní v Holatýnsku. Na sportovním poli dosáhl a stále dosahuje vynikajících úspěchů. Pod F. Sloothaakem zvítězil v mnoha Grand Prix a je na konci roku 1996 na 11. místě světového ~ebříčku sportovních koní WBFSH. Rovněž v chovu dosahuje významných úspěchů a rychle se prodírá mezi nejlepší plemeníky.
Matka OPTION dala mimo Coriana jeatě úspěaného Cartouch Mb. a klisnu Valeska IV, která je matkou vynikajícího hřebce Corofino I.(po Corrado I). V jejím pedigree je velmi zajímavé spojení krve dvou vynikajících producentů skokových koní Lorda a Ramira. Její otec Lord byl jedním z nejvýznamnějaích plemeníků Německa. Dal vynikající skokové (Lugana, Livius) i drezurní (Larius, Lucky Lord) koně. Děd Ramiro, dalaí vynikající jedinec v pedigree Coriana, byl význačný producent sportovních koní (Ratina Z, Robin I Z, Rinnetou Z, Zeolit). V období 1991-95 se Ramiro umístil na 1. a Lord na 10. místě producentů skokových koní ~ebříčku WBFSH. Golda dala rovně~ mezinárodního skokana Morales a klisnu La Jana, která dala vynikajícího hřebce Castello (po Capitano).

Matka Norma je úspěšným kladrubským produktem. Jejím otcem je plnokrevný hřebec Cent, který se nezapomenutelně zapsal do historie chovu sportovních koní v Československu. Dal jak vynikající dostihové překážkové (Antrakt, …) tak zejména skokové koně (Amor, Cinzano, C…). Norma byla mohutná klisna velmi dobrého exteriéru. Své sportovní předpoklady prezentovala zejména v soutěžích všestranné způsobilosti.