Karla

kliknutím zobrazíte větší obrázek

narození:
19.6.1997
pohlaví klisna
barva: hnědka
KVH:  169 cm
kliknutím zobrazíte větší obrázek- kliknutím zobrazíte větší obrázek -kliknutím zobrazíte větší obrázek
PRODÁNA 
Karla je dostatečně mohutná klisna dobrého exterieru. Vyniká zejména cvalovou akcí. V pěti letech se specializovala na soutěže military, ze 4 startů získala 3 vítězství a 1 druhé místo a stala se nejúspěšnějším pětiletým military koněm v ČR.
Ibrahim SF
Fair Play III
La Citadelle
Ma Pomme
Narcos II
Harmonie
Tanael
Ibrahim SF
Gemini
Kadine
Il Pleut Bergere
Foudroyant II
Vergonne
Birkhahn
Alchimist
Arcaro (Ger)
Bramouse
Ascona
Mangon
Karenina
Alma Mater
Masis
City
Konvence
Mamuška
Končita
Liberál
Corina
 

NARCOS II SF
nar. 1979, SF, Hnědák, KVH 170

NARCOS II patřil mezi nejlepší sportovní koně Francie, je juniorský šampion Evropy v roce 1991 pod Florianem Angotem. Rekord ve skoku do výšky 2,25 m v r.1990. ISO 166, BSO 23. Podle výkonnosti potomstva je dlouhodobě jedním z absolutně nejlepších plemeníků Francie, nejlepšími potomky jsou Twist du Valon a Viking du Tillard (OH Atlanta 1996), Ulane du Plessies, Urbain du Monnai a mnoho dalších. Ve světovém žebříčku plemeníků zasáhl i do prvé desítky, za posledních 10 let se umístil na 28. místě. Matka hřebce Narcos II dala i další vynikající potomky Lary II, Mazarin V, Romarin III, Urania II, Veracros IV a vynikajícího plemeníka Quat´Sous. Otec FAIR PLAY III spojuje ve svém původu krev dvou výjmečných hřebců Quastor a Furioso. Dal výborné koně, mezinárodní vítěze Lary II, Lolifant, Lude du Chatelier, Marly du Mesnil, Mazarin V, Narcotique. .

Matka Narcose II GEMINI dala vynikající potomky Lary II, Mazarin V, Quat°sous, Romarin III, Urania II, Veracros IV.

Plnokrevná klisna Karenina patřila mezi velmi dobré dostihové koně. Její matka Konvence je pravou sestrou hřebce Konzulent, který byl jedním z nejlepších producentů skokových koní, dal mimo jiné hřebce Kodex (Konzulent-7) a Regent (Konzulent-30) a je polosestrou hřebce Koh-i-noor a velmi dobré sportovní klisny Komtesa.