Misie

narození:
20.9.1998
pohlaví klisna
barva: hnědka
KVH:  168cm
   
Misie absolvovala úspěšně výkonnostní zkoušky klisen a parkurové soutěže stupně Z a ZL. Je to dostatečně mohutná klisna velmi dobrého charakteru a výrazného skokového projevu. Svoji sportovní kariéru má dosud před sebou.
Capitano
Corporal
Capitol I
Folia
Maximus
5040 Campione
Sicambre
Lausitz
Easter Gala
Warschau I
Cottage Son
Grude
Fair Play III
Quastor
Narcos II
Ma Pomme
Gemini
Tanael
45/414 Manie
Il Pleut Bergere
 
66 Lincoln
Masis
Malba
Likoni
Mormona
773 Mohykán
 
Morka
 

CAMPIONE
nar. 1988, Holst., Běl., KVH 164
Campione byl do holštýnského chovu zařazen v roce 1991 a po několika sezonách byl prodán do Itálie.
Jeho otec CAPITOL byl výkonný kůň, absolvoval úspěšně mnoho GP. Zplodil mnoho vynikajících skokanů např. Concorde, Cartier, Calle, Curtis, Corso, Carthago, Cassini. Jeho otec je synem vynikající klisny Retina, jedné z nejlepších holštýnských matek. Mateřská linie hřebce Capitol je rovněž vynikající, pochází z ní např. Romanus, pravý bratr klisny Vase, který dominoval německé skokové scéně v letech
1959-65.Capitol zplodil mnoho vynikajících potomků (Cento, Certhago, Capriol, Cassini I) a je vedoucím plemeníkem světového žebříčku.
LAUSITZ byla klisna s velmi dobrou výkonností na úrovni GP. Její otec Sacramento Song dal mnoho vynikajících skokanů např. Sandro, který zejména prostřednictvím svých synů (Silvio I, Sandro Song, Sao Poulo) významně ovlivňuje chov sportovních koní. Je synem vynikajícího nositele skokových schopností, plnokrevného hřebce Sicambre. Matka klisny Lausitz je pak po dalším vynikajícím plnokrevníkovi Cottage Son.
Matka klisny Mana plnokrevná Malba slavila úspěchy ve steeplechase, obsadila mimo jiné 3.místo ve Velké pardubické steeple chase. Z jejich 5 potomků dosáhla klisna Morana a hřebec Izmael úrovně ST, klisna Mana úrovně T a Manie úrovně S. Malba pochází z rodiny klisny Spring Morning, která vyprodukovala mnoho dostihových koní velmi úspěšných ve steeplechase i v soutěžích všestrannosti Mor, Mocná, Mohyla, Mambo. Mohan, Moloděc.
Manie je dcerou jednoho z nejlepších francouzských plemeníků hřebce Narcos II a hrdinky
pardubické dostihové dráhy klisny Malba. Tato mohutná klisna dosáhla výkonnosti stupně S. Mimo Misie dala rovněž plemenného hřebce Ibišek a další tři potomky.