Radan

kliknutím zobrazíte větší obrázek

narození:
27.7.1998
pohlaví hřebec
barva: ryzák
KVH:  168 cm
kliknutím zobrazíte větší obrázek-kliknutím zobrazíte větší obrázek
PRODÁN 
Radan je mohutný a silný hřebec dobrého pohybu a stylu skoku. Dosud absolvoval základní výcvik a soutěže nižšího stupně.
Ibrahim SF
Lord Gordon
Girondine SF
Taviane
Brule Tout SF
5025 Rox de LA Touche
Bffluviane
Fantaisiste
Tremolo
L'Aupezerie
Quetsche
Jus de Pomme
Victorie
   
O'Grady
Relic
  2385 Behistoun
Ann's Twin
 
Beotie
Worden II
Paloma  
Bodicee
 
Traffic
Traffic Judge
  Politesse
Capelet
 
Salamat Polly
Nicollo dell' Arca
   
Game Polly
 

ROX DE LA TOUCHE
(Lord Gordon-Fantaisiste-Jus de Pomme) nar. 1983, Selle Francaise, Hnědák, KVH 170
Byl finalista 4, 5 a 6 letých ve Fontainebleau, v 7 letech dosáhl úrovně GP, zvítězil v 5 GP, v 8 letech 18 umístění, z toho 5 vítězství. ISO 157, BSO 25. V současné době je jedním z nejvíce využívaných plemeníků ve Francii. Jeho nejlepším synem je účastník OH Sydney hřebec Caucalis. Matka Roxe de la Touche klisna L´Eupezerie dala i dalšího účastníha OH Sydney hřebce Barbarian, z její rodiny pochází rovněž olympionik Joyau d´Or.
Otec
LORD GORDON patří mezi nejlepší syny hřebce Almé jak ve sportovní karieře, kde dosáhl stupně GP (ISO 143), tak zejména v chovu, kde patřil mezi absolutní špičku frencouzských hřebců. Za své velmi krátké chovné kariery dal velmi dobré potomky, k nejlepším patří Rox de la Touche (ISO 157), Rolling Pierre (ISO 170), Reine de St Riecel (ISO 147), Réverie IV ISO (141), Risketou (ISO 134) a další. Dosáhl absolutně nejvyšší hodnoty BSO 32.
Matka L'AUPEZERIE dala velmi dobrého Prince Royal III. Bába Jouvencelle dala vynikající koně Grain d'Or (CSIO USA), Bean Brun (ISO 151) a Fabulation, matku olympijského koně Joyau d'Or.

Matka hřebce Radan plnokrevná klisna Paloma je dcerou vítěze DC Washington hřebce Behistoun, který vyprodukoval mnoho vynikajících dostihových i skokových koní. Paloma pochází z rodiny importované francouzské klisny ………. která vyprodukovala velmi dobré skokany (Polly Expres). Paloma je rovněž matkou hřebce Coloman, který dosud dosáhl výkonnosti stupně S (2. místo Varšava 2002) a patří k nadějným skokanům.