Saturejka

narození:
19.6.2000
pohlaví klisna
barva: hnědka
KVH:  
   
SATUREJKA je mladá, velice perspektivní klisna s výborným původem. Vzhledem k věku nemá zatím žádnou vlastní výkonost.
Ibrahim SF
The Last Orange
Almé Z
Vaillante GR
Girondine SF
Ultimate
5010 Aloubé Z
J'Vins Mars
Goldfish II
Gotendirndl H
Ampa
Wolgatreue H
Wolgast
St.Pr.Friesenfarbe H
27 Ostrjak 9
26 Ossian
5012 Eol 25
259 Sportfroide
362 Etelka 69
63 Ekspromt - 38
45/584 Srha
269 Teorema - 67
 
Scottish Rifle
Sunny Way
Strela
Radiopye
Sevilla
Salon (SU)
 
Svatyně
     

ALOUBE Z ) (
Hnědák, nar. 1979, KVH 168 IBRAHIM
ALMÉ je zřejmě nejvýznačnější hřebec v historii chovu skokových koní. Jeho potomci získali nejvyšší úspěchy Galoubet A, Herban,
I Love You, Joyau d°Or, Jolly Good, Jalisco B, Indian Tonic, Iara. Jako dosud jediný hřebec na světě dal 2 světové šampiony a 3 olympijské koně. Rovněž mezi jeho vnuky jsou olympijští koně (Ratina Z, Quidam de Revel, Papillon Rouge, Rochet M) a vítězové světového a evropského šampionátu Quito de Baussy a Ratina Z. Žádný jiný hřebec dosud nedal tak výkonné potomstvo a nepřenášel tak výrazně skokovou potenci.
GOTENDIRNDL je dcerou nejlepšího hannoverského producenta sportovních koní v šedesátých a sedmdesátých letech hřebce GOTTHARD, který byl nepřetržitě po 7 let v čele žebříčku otců skokových koní. Gotthard dal mnoho synů, kteří působí v chovu a zvláště mnoho velmi dobrých dcer, z nichž vzešli další vynikající koně např. Grannus, Athlet, Aloube Z.
ALOUBE Z byl velmi dobrým sportovním koněm, dosáhl úrovně GP. Dal výborné potomky, z nichž v poslední době vynikla klisna Angela, perspektivní Arras a zvláště Alvaretto, který figuruje v roce 1996 v prvé dvacítce ve světovém žebříčku sportovních koní.