Équinní reprodukční centrum pardubice - Mnětice


Lord Callando

LORD LADYKILLER xx Sailing Light xx Blue Peter xx
Lone Beech xx Loaningdale xx
VIOLA Cottage Son xx Young Lover xx
Ricarda Lohgerber
PERRA CALANDO Cor de la Bryere Rantzau xx
Furgund Colombo
KERRIN Mambo Marlon xx
Fangelika Consul

Narozen: 1985, Holst
Barva: tm Hd.
Výška: 168

LORD byl bezesporu jedním z nejvýznamnějších světových producentů sportovních koní. Ve světovém žebříčku WBFSH zaujímá dlouhodobě přední pozice, v roce 1999 je hodnocen v parkurovém skákání jako 12. a v drezurním ježdění jako 7. nejlepší plemeník na světě. Sám prokázal velmi dobrou vlastní výkonnost v military pod Herbertem Blóckerem. V plemenitbě se spolu se svým polobratrem Landgraf I zasloužil o to, že jeho otec Ladykiller xx se stal zakladatelem jedné z nejvýznamnějších světových linií. Zanechal po sobě mnoho vynikajících potomků jak ve skokovém, tak i drezurním sportu - Lugana II, L'Eperon, Top Speed. Lord de Luxe. Lord Z, Livius. Lucky Lord, Larius II a mnoho dalších.


PERRA je dcerou hřebce Calando I. který sklízel významné úspěchy na mezinárodní sportovní scéně s jezdci K. Huck a E. H. Cuepper. Získal titul šampióna Německa 1984, umístil se v Grand Prix Dublin, Rome, Calgary. Klisna Kerrin absolvovala rovněž krátkou a úspěšnou sportovní kariéru. Pochází z vynikající holštýnské rodiny č. 730B, která rovněž vyprodukovala bratry Caletto. Perra dala rovněž vynikajícího sportovního koně a plemenného hřebce Carthago, který získal pod J. Lansingem mnohá vítězství v nejtěžších světových soutěžích a umístil se na 11. místě na OH v Atlantě 1996. Carthago je jedním z absolutně nejlepších holštýnských koní současné doby.


LORD CALANDO absolvoval test výkonnosti hřebců v Medingenu v roce 1988 s průměrným výsledkem. Úspěšně se prezentoval ve sportovních soutěžích nižší úrovně. Jeho působení v plemenitbě je velmi slibné, dal klisnu Larina 032 a především vynikajícího a velmi slibného hřebce Lux Z.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o.Webové stránky a kvalitní CMS